Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Köping

Följ

IBK Köping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
  • 2Tor
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Genomgång sekretariat P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrar Div 2


      20:30
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
    • 20:00

      Match med IK Råby DJ


      22:00
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön

    • 10:00
    • 09:00

      Mini Cup P-11


      18:00
    • 09:00

      Träningscup P-10


      17:00
    • 09:15

      Träning P-15


      10:30
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 13:00

      Träning DJ


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch Skogsgymnastiken F-12


      16:00
    • 16:00

      Västerås IBS Ung 09/10 PK3 (borta) P-08/09


      18:00
  • 6Mån
    v.45
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar Div 2


      20:30
    • 19:00

      Träning P-12


      20:15
    • 20:15

      Träning P-08/09


      21:30
    • 20:30

      Träning DJ


      22:00
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrar Div 2


      20:30
    • 19:15

      Träning DJ


      20:30
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
  • 10Fre
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08/09


      18:00
    • 18:30

      Träning DJ


      20:00
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning F-16


      10:30

    • 10:00
    • 09:00

      IBK Sala H4 (hemma) Herrar Div 2


      11:00
    • 09:15

      Träning F-15


      10:45
    • 11:00

      WSK Lindesberg 12/13 FK6 (borta) F-12


      13:00
    • 12:00

      Västerås IBS Ung Vit 2016 PK10 (hemma) P-16


      14:00
    • 12:00

      Västerås IBS Ung Vit 2016 PK10 (hemma) P-16


      14:00
    • 13:00

      Barkarö SK H2 (hemma) Herrar Div 2


      15:00
    • 13:30

      Tillberga IK Ung 2014 FK7 (hemma) F-13/14


      15:30
    • 15:30

      Per-Ols IBF PK7 2012/2013 (hemma) P-13


      17:30
    • 17:30

      Örebro SK Ung Akademi Röd 2007-2010 (hemma) P-08/09


      19:30
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.46
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar Div 2


      20:30
    • 19:00

      Träning P-12


      20:15
    • 20:15

      Träning P-08/09


      21:30
    • 20:30

      Träning DJ


      22:00
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08/09


      18:00
    • 18:30

      Tillberga IK Ung 2011 PK5 (borta) P-11


      20:30
    • 19:00

      IBK Hallsta 2010 FK3 Lag 1 (borta) F-10/11


      21:00
  • 18Lör
  • 19Sön

    • 10:00
    • 09:15

      Träning P-15


      10:30
    • 10:00

      Romfartuna GOIF 2016 PK10 (borta) P-16


      12:00
    • 11:15

      Skälby IBK 2010 PK4 (borta) P-10


      13:15
    • 11:30

      Västerås IBS Ung/IBK Hallsta PK1 (hemma) P-07


      13:30
    • 13:30

      Rönnby Västerås IBK Ung 08/09 PK3 (hemma) P-08/09


      15:30
    • 13:30

      Knäppmora AIK P2014 PK8 (hemma) P-14


      15:30
    • 15:30

      Västerås IBS Ung 12/13 PK6 (hemma) P-12


      17:30
    • 19:00

      Extra styrelsemöte IBK Köping


      20:30
  • 20Mån
    v.47
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar Div 2


      20:30
    • 19:00

      Träning P-12


      20:15
    • 20:15

      Träning P-08/09


      21:30
    • 20:30

      Träning DJ


      22:00
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrar Div 2


      20:30
    • 19:15

      Träning DJ


      20:30
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning F-16


      10:30
    • 09:00

      Poolspelsfesten 23/24 F-13/14


      15:00
    • 09:30

      Träning F-15


      10:30
    • 09:30

      OBS! NYTT DATUM 25/11 Poolspelsfesten Kumla Lördag (Samling 7.30) P-15


      18:00
    • 10:20

      Ekeby IF/Kumla IBK - 2008 PK1 (borta) P-07


      12:20
    • 11:30

      Skiljebo SK 2011 PK5 (hemma) P-11


      13:30
    • 12:00

      Rönnby IBK Ung 2010 PK4 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Träning F-10/11


      14:30
    • 14:00

      Örebro SK IBK H2 (hemma) Herrar Div 2


      16:00
    • 14:00

      IBK Sala PK7 2013 (hemma) P-13


      16:00
    • 14:15

      Match mot F10 F-12


      16:00
    • 14:30

      Träningsmatch F-10/11


      16:00
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.48
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar Div 2


      20:30
    • 19:00

      Träning P-12


      20:15
    • 20:15

      Träning P-08/09


      21:30
    • 20:30

      Träning DJ


      22:00
  • 29Ons
  • 30Tor