Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Köping

Följ

IBK Köping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IBK Köping
Välj lag

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 17:45

      Träning P-08/09


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10/11


      20:00
    • 19:00

      Träning DJ


      20:30
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning P-08/09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      19:00
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning P-12


      20:15
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Föräldramatch och avslutning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:45
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:15

      Träning DJ


      20:30
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 08:00

      Köpingscupen P-12


      20:00
    • 10:30

      Linköping Floorball Games F-15


      20:30
    • 11:35

      Slutspel PK1 P-07


      16:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:45
    • 19:15

      Träning DJ


      20:30
  • 12Fre
    • 17:00

      Mälarenergi Cup 2024 F-10/11


      19:00
    • 17:00

      Innebandycup Örebro P-14


      00:00
    • 17:00

      Mälarenergi cup P-11


      18:00
    • 17:30

      Upptakt inför cup F-12


      19:30
    • 17:45

      Mälarenergi cup P-10


      00:00
    • 18:00

      Mälarenergi Cup P-08/09


      00:00
    • 20:00

      Segeltorps (hemma) P-14


      21:00
    • 20:00

      Mälarenergi Cup P-12


      21:00
    • 21:30

      Match Mälarenergi Cup P-08/09


      22:30
  • 13Lör
    • Heldag

      Innebandycup Örebro P-14

    • Heldag

      Mälarenergi cup P-10

    • Heldag

      Mälarenergi Cup P-08/09

    • 08:00

      Mälarenergi cup P-11


      09:00
    • 08:45

      Mälarenergi Cup P-10


      09:45
    • 09:00

      Träning F-16


      10:30
    • 09:15

      Träning F-15


      10:30
    • 09:30

      Mälarenergi cup 2024 F-10/11


      10:30
    • 09:45

      Mälarenergi Cup Lag VIT F-12


      10:45
    • 10:15

      Mälarenergi cup P-11


      11:15
    • 10:15

      Match Mälarenergi Cup P-08/09


      11:15
    • 10:30

      Föräldramatch F-13/14


      13:30
    • 10:30

      Mälarenergi Cup Lag SVART F-12


      11:30
    • 12:45

      Mälarenergie cup P-12


      13:45
    • 13:15

      Mälarenergi Cup P-10


      14:15
    • 13:15

      Match Mälarenergi Cup P-08/09


      14:15
    • 13:30

      Mälarenergi Cup Lag SVART F-12


      14:30
    • 14:00

      Mälarenergi cup 2024 F-10/11


      15:00
    • 14:15

      Mälarenergi Cup Lag VIT F-12


      15:15
    • 15:45

      Mälarenergi Cup P-12


      16:45
    • 16:15

      Glanshammars AF (borta) P-14


      17:15
    • 18:30

      Arvika IBF (hemma) P-14


      19:30
  • 14Sön
    • 00:00

      Innebandycup Örebro P-14


      18:00
    • 00:00

      Mälarenergi cup P-10


      18:45
    • 00:00

      Mälarenergi Cup P-08/09


      19:00
    • 08:00

      Mälarenergi Cup Lag SVART F-12


      09:00

    • 10:00
    • 09:50

      Mälarenergi cup 2024 F-10/11


      10:50
    • 10:15

      IBF Örebro P13/14 (hemma) P-14


      11:15
    • 10:15

      Mälarenergi Cup P-12


      11:15
    • 10:45

      Mälarenergi cup kvartsfinal P-11


      11:45
    • 11:45

      Mälarenergi Cup Lag VIT F-12


      12:45
    • 11:45

      Mälarenergi Cup Lag SVART F-12


      12:45
    • 13:15

      Huddinge IBS 2 (hemma) P-14


      14:15
    • 17:45

      Mälarenergi Cup Lag VIT F-12


      18:45
    • 18:00

      Slutspel Mälarenergi P-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning DJ


      19:30
  • 15Mån
    v.16
    • 17:45

      Träning P-08/09


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10/11


      20:00
    • 19:00

      Träning DJ


      20:30
  • 16Tis
    • 18:00

      Avslutning P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 20:15

      Träning P-08/09


      21:30
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.17
    • 18:30

      Träning F-10/11


      20:00
    • 19:00

      Träning DJ


      20:30
  • 23Tis
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 11:00

      Föräldramatch F-15


      12:30
    • 13:00

      Bowlingavslutning F-15


      15:00
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.18
    • 17:45

      Träning P-08/09


      19:00
    • 19:00

      Träning DJ


      20:30
  • 30Tis
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30